Nyitott pozíciók

Villanyszerelő-Karbantartó Győr

Tisztelt Álláskereső,

Partnereink bővülése miatt szeretnénk a már meglévő csapatunkat kiegészíteni ipari környezetben már tapasztalatokat szerzett villanyszerelő kollégákkal! A munka fix gyárterületen - Győrben történik, amely helyi tömegközlekedéssel és saját gépjárművel is jól megközelíthető (Bejárás a törvényben foglaltak szerint támogatott)

Fő feladatok:

- Ipari gépek/berendezések tervezett karbantartásainak elvégzése

- Ipari gépek/berendezések javítása

A munka 3 műszak - 8 óra (hétvégi túlóra lehetőséggel) VAGY folyamatos munkarendben érhető el!

Amit kínálunk:

Hosszútávú, kiszámítható munka

Bruttó 810.000 Ft munkabér

Bruttó 20.000 Ft jelenléti pótlék

Felvételhez előnyt jelent: VBF felülvizsgáló, Villámvédelmi felülvizsgáló, Telepkezelő, Emelőgép kezelő végzettségek!

Szállás NEM biztosított!

Állás típusa: Teljes munkaidő, Munka műszakokkal

Fizetés: Bruttó 810 000,00Ft havonta

Gépész-Karbantartó Győr

Partnereink bővülése miatt szeretnénk a már meglévő csapatunkat kiegészíteni ipari környezetben tapasztalatokat szerzett Gépész végzettségű kollégákkal! A munka fix gyárterületen - Győrben történik, amely helyi tömegközlekedéssel és saját gépjárművel is jól megközelíthető (Bejárás a törvényben foglaltak szerint támogatott)

A munka 1 műszak - 8 óra ÁLLANDÓ REGGEL (hétvégi túlóra lehetőséggel)

Bruttó 680.000 Ft munkabér

Felvételhez előnyt jelent: Gépész, Kazángépész, Lakatos végzettség

Releváns tapasztalat szükséges!

Állás típusa: Teljes munkaidő